Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
NIE CZEKAJ - RATUJ Drukuj Email

 
Program wymiany ambulansów Drukuj Email

 
WOŚP Drukuj Email

WYKAZ SPRZĘTU PRZEKAZANEGO PRZEZ WOŚP NA RZECZ SP ZOZ W MYŚLENICACH ZA LATA 2004-2019

 
Telefoniczna Informacja Pacjenta Drukuj Email

 
Platforma zakupowa Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają od 18.10.2018 r. elektronizację zamówień publicznych, uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych w zakresie zakupów powyżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.

Link do Platformy dedykowanej dla SPZOZ w Myślenicach: http://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmyslenice

Aby składać oferty, nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy do założenia konta oraz zapisania się do katalogu Wykonawców, gdyż będę Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedyny wymóg do spełnienia potrzebny z Państwa strony, by móc składać oferty, to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Dodatkowo w Zamówieniach zgodnych z Pzp ważny kwalifikowany podpis elektroniczny (wymóg prawny w całej Unii Europejskiej).

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne.

 

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

w Myślenicach

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3